Tutaj znajdziesz kilka przydatnych informacji o tym, w jaki sposób korzystać z tego bloga. Oczywiście możesz pominąć ten tekst i zacząć eksplorować te zasoby na własną rękę, ja jednak lubię pewien porządek i sama chciałabym takie informacje uzyskać.

W górnym menu znajdziesz kilka zakładek:

Pierwsza to „Start” – tutaj właśnie jesteś. To taki mini przewodnik po tych treściach.

Kolejne dwie zakładki to „Zarządzanie” i „Sprzedaż”. Tam właśnie znajdziesz artykuły. Podzieliłam je na dwie kategorie, ale jeśli uważasz, że kategorii powinno być więcej daj mi znać – wezmę to pod uwagę podczas aktualizowania bloga.

W kategorii „Zarządzanie” znajdziesz informacje o tym jak zarządzać swoim zespołem, ale też jak zarządzać sobą. Mówi się, że „ryba psuje się od głowy” – więc to Twoje kompetencje są kluczowe w tworzeniu i prowadzeniu zespołu.

W kategorii „Sprzedaż” znajdziesz informacje o tym, w jaki sposób można rozliczać zespoły sprzedażowe, jak je motywować. Pojawią się tam opisy różnego rodzaju technik sprzedaży i moje sprawdzone sposoby na zwiększanie wyników sprzedażowych.

W „Po godzinach” znajdziesz różności, które nie zmieściły się w pozostałych kategoriach. Co jeść, żeby się dobrze czuć, jak ćwiczyć, z jakich gadżetów możesz korzystać, aby ułatwić sobie różne działania. Wszystkie rzeczy o których piszę, testuję osobiście, możesz być więc pewien opinii z pierwszej ręki.

Kolejna zakładka to „Ze świata”. Tutaj będę zamieszczać ciekawostki wykopane w sieci, które mogą Cię zainspirować do jakichś działań, albo po prostu poszerzyć odrobinkę Twoją wiedzę. Zawsze miło jest wiedzieć co myślą za miedzą, lub za rzeką. 🙂

W dwóch ostatnich zakładkach: „Kim jestem?” oraz „Współpraca” możesz się dowiedzieć czegoś o mnie oraz o formach współpracy na jakie jestem otwarta.

Mam nadzieję, że ten blog będzie pomocny w Twoich codziennych zmaganiach z rzeczywistością.