Mam 12 letnie doświadczenie zawodowe. W korporacjach pracowałam na stanowiskach związanych ze sprzedażą, szkoleniami, rozwojem jak i zarządzaniem zespołami. Stacjonuję w Warszawie, ale zawodowo odwiedziłam bardzo wiele mniejszych i większych miast w całym kraju. Wyjątkową miłością darzę Gdynię, Poznań i Rzeszów. Swoim urokiem ujął mnie Zamość. Chętnie wracam do Krosna.

Współpracowałam głównie z sektorami: finansowym, ubezpieczeniowym, telekomunikacyjnym. Znam na wylot pracę działów sprzedaży kilku największych krajowych i międzynarodowych firm. Uczyłam z sukcesami w jaki sposób dobrze sprzedawać to, co moim zdaniem najtrudniejsze: usługi. Coś, co nie jest namacalne. Coś, czego nie da się wziąć do ręki. Coś, co tak naprawdę jest tylko obietnicą „lepszego jutra”. Tworzyłam historie sprzedażowe które do dziś można usłyszeć na rynku. Takie, które pobudzają wyobraźnię Klientów.

2

Co jeszcze? Zarządzałam sprzedażą w całym kraju. Ustalałam priorytety sprzedażowe i organizowałam imprezy motywacyjne. Wdrażałam wartości w firmach (to trudne zadanie, bo na ogół kosztowne, a często nie kontynuowane przez organizacje, nie przekłada się więc na nic, poza wydatkami).

To w jaki sposób myślę i jak działam – dowiesz się z moich artykułów. Oczywiście jeśli w związku ze współpracą potrzebujesz twardych informacji, chętnie Ci ich udzielę.

Współpracuję z ekspertami z różnych dziedzin. Znajdziesz tutaj osoby z doświadczeniem w sprzedaży, w zarządzaniu projektami i zespołami, a także w budowaniu zespołów, czy w budowaniu start-upów i rozwijaniu ich. Współdziałam również z osobami o bogatym doświadczeniu wojskowym, ponieważ kto jak nie takie osoby wiedzą o precyzji i działaniu pod presją?

Osoby z którymi spotkasz się na tym blogu kończyły różne kursy i szkolenia (oczywiście chętnie pochwalimy się naszymi dyplomami i certyfikatami), jednak dla nas najważniejsze jest doświadczenie biznesowe i firmy z którymi w jakiś sposób współpracowaliśmy – bo to one kształtowały nasze doświadczenia zawodowe. Ważna jest dla nas Twoja efektywność i Twój zysk z naszych działań.