Jeśli zainteresowały Cię treści, które tutaj znalazłeś, skontaktuj się ze mną. Formularz kontaktowy znajdziesz na dole tej strony.

Nie obiecuję, że zawsze odpiszę na maila w 24 godziny, ale na pewno odezwę się do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe.

Jestem otwarta na różne formy współpracy:

  • Szkolenia – od diagnozy potrzeb szkoleniowych, do finalnego produktu i raportu z działań. Mogę być również tą „nudną” częścią firmowych wyjazdów, lub imprez integracyjnych – zapewniam Cię, że wtedy nie będzie ona ani nudna, ani męcząca. W krótkich mowach motywacyjnych też nieźle się sprawdzam, chociaż uważam, że ich działanie jest krótkotrwałe.
  • Coaching – praca 1 na 1: jeśli spotkamy się więcej niż 5 razy to znaczy, że albo nie wykonujesz działań, do których się zobowiązujesz, albo ja jestem do kitu. Stawiam na to pierwsze.
  • Doradztwo – W Twojej firmie dzieje się coś niepokojącego? Porozmawiajmy – być może będę mogła pomóc. Jeśli nie, to podpowiem do jakich specjalistów się zgłosić, aby te problemy rozwiązać. Wiem, że wielu właścicieli firm patrzy na swoje przedsiębiorstwa z pewnym zabarwieniem emocjonalnym, może nawet z miłością. Niestety emocje w biznesie należy kontrolować. Osobie z zewnątrz łatwiej zaobserwować pewne kwestie i znaleźć rozwiązanie.
  • Współpraca partnerska w zakresie artykułów pojawiających się blogu – mogę zrecenzować Twoją książkę, sprawdzić gadżety przydatne w codziennej pracy, czy też opisać w jaki sposób wygląda praca w Twojej firmie. Zaproś mnie do siebie na kilka dni, ale pamiętaj – moje opinie są subiektywne. Nie zawsze muszą Ci się podobać. Artykuły na blogu są pisane przeze mnie i wyrażają moje opinie i odczucia, które mogą się różnić od opinii zleceniodawców. Z tym punktem polecam Ci się wstrzymać do momentu, aż blog zbierze wielu zagorzałych fanów, bo głęboko wierzę, że niedługo tak się stanie. Dam Ci znać!
  • Jestem otwarta na różne, te mniej i bardziej kreatywne formy współpracy.

Stawiam na współpracę ze zdecydowanymi osobami i firmami. Jeśli chcesz ze mną współpracować zastanów się, czy jesteś gotowy na diagnozę Twojej lub Twojej firmy rzeczywistości. Powiem Ci szczerze jak to wygląda z perspektywy zewnętrznego konsultanta.  Nie będę Cię chwalić bez podstaw i przymilać się tylko po to, aby zdobyć kontrakt z Twoją firmą. Chcę dać Ci efekt w postaci wzrostu pożądanych przez Ciebie wskaźników, a to proces, który czasem boli – jak każda zmiana. Często wymaga wyjścia ze strefy komfortu. Może być jednak tak, że w Twojej firmie potrzebne są jedynie drobne zmiany. Nie będę wtedy proponować Ci rozbudowanych pakietów szkoleń, które nie podniosą realnie umiejętności Twoich ludzi.

Pisz śmiało. Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości